مقالات, مقالات عروسک

خرید عروسک پولیشی مناسب

خرید عروسک پولیشی سایز بزرگ

خرید عروسک پولیشی

خرید عروسک پولیشی سایز بزرگخرید عروسک پولیشی می خواهیم در این مقاله  به بررسی این موضوع بپردازیم.در خرید عروسک های پولیشی باید دو قسمت پارچه ی رویه و الیاف درون عروسک که برای پر کردن عروسک استفاده می شود را مورد بررسی قرار دهیم.
این دو بخش را در دو عنوان زیرین تحت نقد و بررسی قرار می دهیم.

پارچه ی رویه :

جنس پارچه ی رویه بسیار حائز اهمیت است زیرا در تماس مستقیم با پوست بدن است باید جنس پاچه ی عروسک انتخابی را مناسب با سن کودک انتخاب کنیم .
برای سن های زیر ۲ سال عروسک هایی با پارچه ای از جنس نانو بسیار مناسب است زیرا موجب خراشیدگی پوست لطیف کودکان نشده و در آن سن کودکان بسیار علاقه مند به لمس عروسک های نرم هستند.
جنس پارچه را از نظر کیفیت هم بررسی کنیم ، هیچ ارزانی بی دلیل نیست بسیاری از عروسک های پولیشی موجود در بازار از پارچه های بی کیفیت و آلوده برخوردار هستند و در اولین شست و شو از حالت اولیه ی خود در می آیند .

الیاف درون عروسک پولیشی:

جنس الیاف درون عروسک پولیشی بسیار حائز اهمیت است زیرا قسمت اعظم هزینه ی عروسک های پولیشی را جنس الیاف درون آن تعیین می کند!
شاید صادقانه بتوان گفت که جنس الیاف درون عروسک مهم تر از جنس الیاف موجود در بالشت است زیرا در اکثر مواقع کودکان عروسک خود را بوسیده و در دهان خود قرار می دهند.
جنس الیاف موجود در عروسک هایی که در کنار خیابان و یا در فروشگاه های نامعتبر عرضه می شود شاید باور نکردنی باشد ولی بازیافتی بوده و منبع اصلی آن زباله های پلاستیکی است این یعنی منبع اصلی بیماری و میکروب !!!!!

و در آخر :

بسیار در خرید عروسک پولیشی وسواس به خرج دهید و بجای خرید یک عروسک با سایز بزرگ ولی کیفیت نا مطلوب و غیر بهداشتی عروسکی با سایز کوچکتر ولی کیفیتی قابل قبول خریداری نمایید تا هم فرزند دلبندتان خوشحال شود و هم در آینده دچار بیماری نشود .

با تشکر که این مقاله را خواندید

  نویسنده : علی وجودی جراح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *