مقالات, مقالات عروسک

خرید عروسک پولیشی مناسب

خرید عروسک پولیشی سایز بزرگ

خرید عروسک پولیشی

خرید عروسک پولیشی سایز بزرگخرید عروسک پولیشی می خواهیم در این مقاله  به بررسی این موضوع بپردازیم.در خرید عروسک های پولیشی باید دو قسمت پارچه ی رویه و الیاف درون عروسک که برای پر کردن عروسک استفاده می شود را مورد بررسی قرار دهیم.
این دو بخش را در دو عنوان زیرین تحت نقد و بررسی قرار می دهیم.

پارچه ی رویه :

جنس پارچه ی رویه بسیار حائز اهمیت است زیرا در تماس مستقیم با پوست بدن است باید جنس پاچه ی عروسک انتخابی را مناسب با سن کودک انتخاب کنیم .
برای سن های زیر ۲ سال عروسک هایی با پارچه ای از جنس نانو بسیار مناسب است زیرا موجب خراشیدگی پوست لطیف کودکان نشده و در آن سن کودکان بسیار علاقه مند به لمس عروسک های نرم هستند.
جنس پارچه را از نظر کیفیت هم بررسی کنیم ، هیچ ارزانی بی دلیل نیست بسیاری از عروسک های پولیشی موجود در بازار از پارچه های بی کیفیت و آلوده برخوردار هستند و در اولین شست و شو از حالت اولیه ی خود در می آیند .

الیاف درون عروسک پولیشی:

جنس الیاف درون عروسک پولیشی بسیار حائز اهمیت است زیرا قسمت اعظم هزینه ی عروسک های پولیشی را جنس الیاف درون آن تعیین می کند!
شاید صادقانه بتوان گفت که جنس الیاف درون عروسک مهم تر از جنس الیاف موجود در بالشت است زیرا در اکثر مواقع کودکان عروسک خود را بوسیده و در دهان خود قرار می دهند.
جنس الیاف موجود در عروسک هایی که در کنار خیابان و یا در فروشگاه های نامعتبر عرضه می شود شاید باور نکردنی باشد ولی بازیافتی بوده و منبع اصلی آن زباله های پلاستیکی است این یعنی منبع اصلی بیماری و میکروب !!!!!

و در آخر :

بسیار در خرید عروسک پولیشی وسواس به خرج دهید و بجای خرید یک عروسک با سایز بزرگ ولی کیفیت نا مطلوب و غیر بهداشتی عروسکی با سایز کوچکتر ولی کیفیتی قابل قبول خریداری نمایید تا هم فرزند دلبندتان خوشحال شود و هم در آینده دچار بیماری نشود .

با تشکر که این مقاله را خواندید

  نویسنده : علی وجودی جراح

محصولات پر فروش

عروسک آروچی کروچی

5,000 تومان50,000 تومان

عروسک دنبورد

68,000 تومان

جاسوئیچی آروچی کوروچی

20,000 تومان

عروسک قورباغه کرمیت

58,000 تومان

جاسوییچی دنبورد

14,000 تومان

عروسک سرندیپیتی

88,000 تومان

تک شاخ های گوگولی

15,000 تومان

خرس مستربین

28,000 تومان38,000 تومان

لی لی پوت کوتوله

35,000 تومان40,000 تومان

عروسک بچه رئیس

35,000 تومان

کوسن استیکر لاین خرس

40,000 تومان

عروسک تک شاخ ستاره دار

85,000 تومان105,000 تومان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .