فروش عروسک و ارزش گذاری مجموعه عروسک های شما

فروش عروسک

نکات خرید و فروش برای گردآورندگان عروسک

فروش عروسک قلب جمع آوری عروسک است. حتی اگر شما فقط چند عروسک در اتاق خود داشته باشید، باید بدانید که عروسک های عادی یا عروسک های عتیقه ای خاص می توانند ارزش داشته باشند!

گردآورندگان عروسک دلایل زیادی برای خرید عروسک ها دارند. حتی اگر شما قصد فروش عروسک خود را نداشته باشید، شما از ارزش عروسک هایتان متعجب خواهید شد.

اجازه دهید برخی از منابع و نکات مورد نیاز برای شناسایی، ارزش گذاری، خرید و فروش عروسک ها را بیاموزیم.

ارزش عروسک خود را کشف کنید

بازار خرید و فروش عروسک به طور منظم افزایش و افت می کند. یک عروسک ممکن است برای چند سال فوق العاده باشد، سپس به طور غیرمنتظره به آرامی فراموش شود. این باعث می شود چالش ارزش گذاری عروسک شما دشوار شود.

اولین قدم برای کشف ارزش عروسک ها در مجموعه شما، دانستن این است که چگونه عروسک ها را شناسایی کنید. اگر شما حداقل یک ایده کلی از مواد، سال ساخت و سبک عروسک را نداشته باشید، این ارزش گذاری ارزشی ندارد. هرگونه علامت یا برچسب بر روی عروسک شما می تواند بسیاری از حدس زدن ها برای روند ارزش گذاری را انجام دهد.

منابع زیادی برای اطلاعات قیمت گذاری وجود دارد. سایت های فروش عروسک، کتاب های جمع آوری عروسک و مزایده های اخیر.

در هنگام خرید و فروش عروسک هوشمند باشید

خرید و فروش عروسک آسان است، اما خرید عروسک هوشمند سخت است. پیدا کردن عروسک ها به صورت آنلاین در سایت های فروش عروسک، شو های عروسک، مغازه ها و مزایده ها بسیار آسان است. اگر شما در خرید و فروش عروسک آموزش دیده هستید، این خیلی بهتر خواهد شد.

علت فروش عروسک های شما چیست؟

فروش عروسک

شاید شما عروسک ها را از مادر یا مادربزرگ خود به ارث برده اید و شما نیاز به فروش عروسک ها دارید. یا شاید مانند بسیاری از گردآورندگان می خواهید عروسک های خود را در مجموعه خود به فروش برسانید. تا بتوانید مجموعه خود را ارتقاء دهید. در هر صورت مهم است که مکان مناسب را انتخاب کرده و نحوه فروش هوشمندانه را بیاموزید.

 

چه چیزی از فروش عروسک شما انتظار می رود؟

همانطور که هر حراج گذار یا متصدی مزایده به شما می گوید این که به خریداران بستگی دارد. البته قیمت های عمومی وجود دارد. برای مثال شما ممکن است یک روز خوب به حراج بروید ولی روز دیگر خوب نباشد. این همه در بازار بستگی دارد.

اگر قصد دارید عروسک خود را به صورت آنلاین بفروشید، کنترل بیشتری خواهید داشت. شما باید اطمینان حاصل کنید که شما توصیف دقیق را به عروسک ها اختصاص داده اید. و به طور کامل آن ها به نمایش می گذارید تا توجه خریداران را جذب کنید.

                                                                                                                                                                    باتشکر از همراهی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.